Pasirinkite kalbą

Naujienos

Prisiminimų popietė, skirta Radviliškio Bandymų stoties 90-mečiui

2026 m. Gegužės 8 d.


Šie, 2026 metai, Kutiškių kaimui ne eiliniai. Todėl šeštadienį vyko jauki ir prasminga popietė, skirta Radviliškio Bandymų stoties eksperimentinio ūkio 90 metų jubiliejui paminėti. 
Nors susirinkusiųjų nebuvo gausu, tačiau popietė buvo šilta, nuoširdi ir kupina gyvų prisiminimų.

Susitikimo metu dalyviai dalijosi savo patirtimis, istorijomis bei išgyvenimais, susijusiais su ilgamete ūkio veikla. Renginio metu taip pat buvo pristatyta surinkta medžiaga apie Bandymų stoties kūrimąsi ir vystymąsi – nuo pirmųjų žingsnių iki šiandienos.

Skaidrėse atgijo anuomet dirbusių žmonių veidai, svarbiausi įvykiai ir kasdienio darbo akimirkos. Po oficialiosios dalies bendravimas persikėlė prie kavos ir arbatos puodelio, kur netrūko jaukių pokalbių ir dar nepapasakotų istorijų. Renginio pabaigoje susirinkusiųjų širdis sušildė Tyrulių moterų ansamblis „Tyrulė“, dovanojęs gražias ir jausmingas dainas. 

Ši popietė dar kartą priminė, kad svarbiausia istorijos dalis – žmonės, jų darbas ir bendrystė, kuri išlieka net ir bėgant metams. Renginį organizavusios Kutiškių daugiafunkcio centro kultūros darbuotoja Virginija Bloškienė ir Kutiškių bibliotekos bibliotekininkė Alma Čepaitienė dėkojo visiems, kurie atvyko, prisidėjo prie renginio ir pasidalijo savo prisiminimais.

Virginija Bloškienė,
Kutiškių daugiafunkcio centro kultūros darbuotoja

Paskutinis atnaujinimas: 2026-05-08 13:35:59