Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečiai sportininkai pagerino net du Lietuvos sporto rekordus

2022 08 05

Liepos 23 d. Molėtuose įvyko Lietuvos rąsto kėlimo čempionatas ir „Static Monsters“ varžybos. Sportininkai varžėsi dvikovės rungtyse – rąsto kėlimas ir Apolono ašies atkėlimas. Šiose varžybose puikiai sekėsi radviliškiečiams – pagerinti net du Lietuvos rekordai.

Svorio kategorijoje iki 125 kg Lukas Mataitis iškėlė 170 kg svorio rąstą ir iškovojo 1 vietą. Apolono ašies atkėlimo rungtyje svorio kategorijoje iki 125 kg sportininkas taip pat iškovojo 1 vietą atkeldamas 320 kg.

Svorio kategorijoje iki 80 kg Gintaras Blėdis iškėlė 93.5 kg svorio rąstą ir užėmė 3 vietą. Sportininkas pagerino Lietuvos rekordą iki 70 kg svorio kategorijoje. Apolono ašies atkėlimo rungtyje, svorio kategorijoje iki 80 kg,

Gintaras Blėdis atkėlė 270 kg svorio Apolono ašį. Iškovota 2 vieta ir pagerintas Lietuvos rekordas iki 70 kg kategorijoje.