Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečių pergalės neįgaliųjų sporto varžybose Bauskėje

2022 08 19


Karštą rugpjūčio 13-osios dieną dvylika Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių kartu su pirmininke Jūrate Bredulskiene išvyko į tradicinę Bauskės mieste Latvijoje vykusią neįgaliųjų sporto šventę. Sportinės rungtys vyko miesto stadione. Lietuvą atstovavo Kuršėnų sporto klubas „Atgaiva“ ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos  komanda. Mūsų sportininkams sekėsi gana gerai. Į namus parsivežėme 14 medalių – 3 aukso, 3 sidabro ir 8 bronzos. 

Mūsų vyrų komanda – Česlovas Turčinskas, Petras Rudžianskas ir Vytautas Rančys tapo bočios žaidimo čempionais. Be šių aukso medalių P. Rudžianskas baudų metimo į krepšį ir kamuolio spyrių į vartus rungtyse pelnė trečiąsias vietas, Č.Turčinskas šaudymo rungtyje pelnė bronzos medalį, V. Rančys „kopėčių“ rungtyje užėmė trečiąją vietą. Birutė Tamonienė šuolio į tolį rungtyje virš 70 metų amžiaus grupėje tapo čempione, o smiginio ir kamuolio spyrių į vartus rungtyse užėmė trečias vietas. Marius Matuzevičius į namus parsivežė du sidabro medalius- už smiginio ir kimštinio kamuolio metimą. Vanda Astrauskienė „kopėčių“ metime pelnė sidabro medalį, Irena Dumskienė amžiaus grupėje virš 50 metų mesdama kimštinį kamuolį užėmė trečiąją vietą. Gerai sekėsi ir moterims virš 50 metų šuoliai į tolį – Eugenija Mončiauskienė užėmė trečiąją vietą, o Irena Vilniuvienė tapo šios rungties nugalėtoja.

Į namus grįžome pavargę, bet su gera nuotaika. Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijai už suteiktą transportą.

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Paskutinis atnaujinimas: 2022-08-19 10:32:24