Pasirinkite kalbą

Naujienos

Renginys „Judėk ir būsi sveikas“ Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje

2024 m. Balandžio 24 d.


Balandžio 19 d. Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje suorganizuotas renginys „Judėk ir būsi sveikas“. Renginyje dalyvavo pradinukai ir aukštesniųjų klasių mokiniai.

Pradinukai ieškojo „lobio“. „Lobio“ paieškos tikslas – ugdyti kūrybinį mąstymą, savarankiškumą, sužadinti norą domėtis ir aktyviai dalyvauti, sudaryti galimybes patirti pažinimo džiaugsmą, skatinti komandinio darbo, bendradarbiavimo ir komunikavimo įgūdžius. Vaikai buvo paskirstyti į dvi grupes ir pagal duotas nuorodas mokyklos ir buvusio vaikų darželio teritorijose ieškojo „lobio“. Nuorodas, naudodamos mįsles, tikrus faktus, vaizdingus posakius, mokiniams sukūrė pradinių klasių mokytojos. Grupė, pirmoji teisingai atlikusi visas užduotis iš eilės, iššifravusi užuominas, gavo apdovanojimą – simbolinį „lobį“, kita grupė – paguodos prizą.

Be mūsų mokyklos 7–10 klasių mokinių, dalyvavo Alksniupių pagrindinės mokyklos ir Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos atstovai. Trijų ugdymo įstaigų mokiniai pirmiausia varžėsi viktorinose, kuriose pasitikrino, ką žino apie Lietuvos istoriją, žymius žmones, sportą, muziką. Vaikams taip pat buvo pasiūlyta žaisti žaidimą „Dvi tiesos ir vienas melas“, jie žaidė noriai. Pasibaigus viktorinoms ir žaidimui visi dalyviai pavaišinti saldainiais. Sausainiais, vaisiais, sumuštiniais vaikai galėjo vaišintis viso renginio metu.
Vyko sporto varžybos: mergaitės žaidė tinklinį, o berniukai – krepšinį. Tinklinio rezultatai: I vieta – Krekenavos gimnazijos komanda, II vieta – Alksniupių pagrindinės mokyklos mergaitės, III vieta – pociūnėlietės. Krepšinį žaidė tik krekenaviškiai ir pociūnėliečiai. Krekenaviškiai po atkaklios kovos  iškovojo I vietą, o pociūnėliečiai liko antri. Ir tinklinį, ir krepšinį žaidusios komandos apdovanotos sporto taurėmis.

Renginys „Judėk ir būsi sveikas“ baigėsi diskoteka. Diskotekoje smagiai šėlo labiausiai mėgstantys šokti mokiniai, o kiti klausėsi muzikos, bendravo tarpusavyje. Svečius iš Krekenavos ir Alksniupių į mūsų mokyklą pakvietė pavaduotojas ugdymui, laikinai einantis direktoriaus pareigas, Zigmas Kačinauskas. Veiklas 7–10 klasių mokiniams organizavo dalykų mokytojai.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,
Giedrė Petrėtienė ir Danguolė Kavaliauskienė, pradinių klasių mokytojos

Paskutinis atnaujinimas: 2024-04-24 08:15:54