Pasirinkite kalbą

Naujienos

Senjorai stiprina sveikatą dalyvaudami fizinio aktyvumo skatinimo programoje „Vyresniems 65+“

2024 m. Balandžio 22 d.


Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure organizuojama fizinio aktyvumo skatinimo programa „Vyresniems 65+“. Ši programa skirta griuvimo prevencijai vyresnio amžiaus asmenims nuo 65 metų, gerinant jų pusiausvyrą, jėgą bei ištvermę.

Programos pradžioje, dalyviams buvo nustatomas fizinio aktyvumo lygis, patikrintos žinios apie fizinį aktyvumą bei atliktas fizinio pajėgumo lygio nustatymo testavimas. Šie rodikliai bus pakartotinai nustatomi įpusėjus programai ir programos pabaigoje, gruodžio mėn.

Programos metu, senjorai kartą per savaitę renkasi Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure, kur vyksta grupiniai fizinio aktyvumo užsiėmimai ir padedami trenerės Aistės Balčiūnaitės stiprina savo sveikatą, mokosi pratimų, kuriuos turi reguliariai atlikti visą savaitę iki kito užsiėmimo. Trenerė ne tik suteikia žinių, kaip taisyklingai mankštintis bei stiprinti savo kūną, bet ir motyvuoja senjorus judėti kuo daugiau.

Užsiėmimuose taikomi įvairūs mankštos būdai, atliekami pusiausvyrą, jėgą bei ištvermę gerinantys pratimai. Taip pat visi dalyviai turi atlikti ir savarankiško darbo užduotis – trenerės Aistės jiems paruoštas mankštas, kiekvieną mėnesį išsikelti vis naują fizinio aktyvumo tikslą ir jo siekti bei pildo fizinio aktyvumo dienoraštį.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi aktyviu vyresnio amžiaus žmonių dalyvavimu programoje. Tikimės, kad ši programa bus naudinga dalyviams, jie įgis savarankiškų judėjimo ir sveikatos stiprinimo įgūdžių, kurie pravers kasdieniame jų gyvenime.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2024-04-22 10:57:41