Pasirinkite kalbą

Naujienos

„Tautiška giesmė“ skambėjo ant Velžių piliakalnio“

2020 07 08


Liepos 6-osios vakarą ant Velžių piliakalnio giedoti Tautišką giesmę susirinko daugybė Radviliškio miesto ir rajono gyventojų.

Susirinkusiuosius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis.

Atėjusieji džiaugėsi, kad Tautiškos giesmės giedoti jau tradiciškai yra kviečiami ant Radviliškio rajono piliakalnių. Taip yra ne tik kuriama šventiška nuotaika, tačiau tai yra ir labai simboliška, nes galima skleisti nacionalines tradicijas, skatinti bendrystę ir pajusti senovės dvasią.

Ant Velžių piliakalnio liepos 6-osios vakarą nuo 20 valandos skambėjo muzikinė programa. Visus linksmino ir kartu šokti bei dainuoti kvietė Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“.

21 valandą buvo sugiedota Tautiška giesmė.

Renginio organizatoriai: Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyris. Partneriai: Radviliškio miesto kultūros centras, Šeduvos miesto seniūnija ir Šeduvos kultūros ir amatų centras.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-07-21 10:13:14