Pasirinkite kalbą

Naujienos

V. Kudirkos  progimnazijoje – veiklos, skirtos Žemės dienai

2023 m. Kovo 23 d.


Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos bendruomenė kovo 20-ą dieną susirinko paminėti Pasaulinę Žemės dieną, kurios tikslas – pristatyti aplinkos apsaugos svarbą, skatinti kasdienį gamtos pažinimo siekį. 

Pavasario lygiadienį minimą šventę mokiniai su mokytojais pradėjo kurdami plakatus bei rašydami laišką Žemei. 1–4 klasių mokiniai darbavosi sėdami į vazonėlius sėklas, kurios sudygusios bus naudojamos „žaliosios palangės“ įrengimui. 5–6 klasių moksleiviai savo klasėse ėmėsi meninių dirbinių iš antrinių žaliavų gaminimo. Na, o septintokai ir aštuntokai patraukė į miesto parką, kuriame iš gamtinės medžiagos kūrė įvairius meno dirbinius Žemei. Gamtinės medžiagos parūpino miesto seniūnija, ji kartu parekomendavo, kurias miesto erdves būtų galima puošti.

Veiklų metu mokiniai kartu su mokytojais diskutavo, kad kiekvieno mūsų pasirinkimai turi didelį poveikį ne tik mums, bet ir artimiesiems, visam pasauliui, tad turime į šiuos dalykus žvelgti atsakingai ir priimti ryžtingus sprendimus, nes mums teks gyventi tame pasaulyje, kurį patys susikursime. 

Viliamės, kad tokia iniciatyva skatina domėjimąsi gamtosauga, lavina kūrybiškumą, prisideda prie gamtos tausojimo. Be to, tikime, kad vykdant įvairius kūrybinius projektus, parodas, galima pasiekti puikių rezultatų. 

Daugiau nuotraukų čia.

Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2023-03-23 09:43:05