Pasirinkite kalbą

Naujienos

Vokalinių ansamblių festivalis Kutiškiuose

2023 m. Gegužės 3 d.


Penktadienio vakarą Kutiškių sporto ir pramogų salė buvo pilna žmonių, pilna muzikos ir skambių dainų, nes vyko jau tradiciniu tapęs Respublikinis vokalinių ansamblių festivalis „Iš širdies į širdį“ (vykdytas Kutiškių kaimo bendruomenės projektas „Ženkime kartu bendruomeniškumo taku”).

Renginyje dalyvavo ir skambias dainas kaimo žmonėms dovanojo šeši kolektyvai iš Vėžaičių, Kužių, Pakapės, Radviliškio bei Kutiškių dienos centro.

Vakarą pradėjo Radviliškio muzikos mokyklos akordeonistų duetas, o vakarą vainikavo bendra visų kolektyvų atliekama V. Kernagio daina „Mūsų dienos kaip šventė“. Šventės dalyviai vaišinosi Kutiškių dienos centro virėjos Rūtos iškeptu nepakartojamo skonio  kugeliu. Dainos, šokiai tęsėsi dar keletą valandų, o gera nuotaika, šventės įspūdžiai, užsimezgusi draugystė liko ilgam, ko gero, iki kitų metų. Nuoširdžiai ačiū visiems dalyvavusiems, padėjusiems pasirengti  festivaliui, ačiū už gražius žodžius, už šypsenas, dovanas. Ačiū visiems!

Kutiškių dienos centro informacija ir nuotrauka

Paskutinis atnaujinimas: 2023-05-03 16:45:31