Pasirinkite kalbą

Skelbimai

Informacija apie pratybas

2022 m. Gegužės 24 d.


Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai:

  • 2022 m. birželio 1-2, 7-9, 13-16 ir 21-22 d. Radviliškio r. Durpyne, Liaudiškių, Mažuolių, Varnionių, Daugėlaičių ir Liepinės miškuose ir jų prieigose šviesiu paros metu, vykdys pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, imitaciniai šaudmenys nebus naudojami. Kariai važinės karinėmis transporto priemonėmis rajoninės ir vietinės reikšmės keliais, miško keliukais.

  • 2022 m. birželio 15 d. Radviliškio r. Radviliškio miške ir jo prieigose šviesiu paros metu, vykdys pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, imitaciniai šaudmenys nebus naudojami. Kariai karinėmis transporto priemonėmis nevažinės.

  • 2022 m. birželio 22-23 d. Radviliškio r. Liaudiškių, Mažuolių, Varnionių, Daugėlaičių ir Liepinės miškuose ir jų prieigose šviesiu ir tamsiu paros metu, vykdys pratybas. Pratybų metu kariai su savimi ginklų neturės, imitaciniai šaudmenys nebus naudojami. Kariai važinės karinėmis transporto priemonėmis rajoninės ir vietinės reikšmės keliais, miško keliukais.

Kariai karinėmis transporto priemonėmis važinės administraciniais tikslais ir tik pagrindiniais keliais. Sunkiasvorių karinio transporto priemonių kolonų judėjimas per gyvenvietes nuo 22 val. iki 6 val. nebus vykdomas.

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-05-30 08:31:52