Pasirinkite kalbą

Švietimo naujienos

„Ateities“ mokiniai domėjosi paveldosauga, jaunimo politika ir Radviliškio miesto seniūnijos veikla

2013 12 05


Radviliškio rajono savivaldybės mažojoje salėje į trečiąjį užsiėmimą šiais mokslo metais susirinko demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai. Mokiniai bendravo su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatore Justina Blužaite, Paveldosaugos skyriaus vedėju Vytautu Simeliu, Radviliškio miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja Vigilija Dževečkiene ir kraštotvarkininke Birute Kryžanauskaite.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė J. Blužaitė „Ateities“ mokiniams papasakojo, kaip formuojama ir įgyvendinama Savivaldybės jaunimo politika: rengiama ir įgyvendinama jaunimo politikos programa ir priemonės, analizuojama jaunimo ir jaunimo organizacijų būklė, koordinuojama Savivaldybės institucijų bei įstaigų veikla jaunimo politikos srityje.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyriaus vedėjas V. Simelis mokiniams pristatė saugomas, prižiūrimas ir tvarkomas valstybės ir savivaldybės saugomas kultūros vertybes Savivaldybės teritorijoje, papasakojo, kaip ugdomas visuomenės supratimas apie kultūros paveldo vertę.

Radviliškio miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja Vigilija Dževečkienė ir kraštotvarkininkė Birutė Kryžanauskaitė pristatė seniūnijos struktūrą, vykdomas funkcijas, 2013 m. atliktus darbus, įvykdytus projektus.

Po pokalbio savo veiklas pristatę Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai pakvietė mokinius į savo kabinetus ir parodė darbo vietas. Valdininkai pabrėžė, kad jie visada laukia mokinių, jei tik jie turės rūpimų klausimų ar norės pateikti pasiūlymų rajono gyventojų gerovei plėtoti.

Judita Steponavičienė,
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-06 16:49:05