Pasirinkite kalbą

Švietimo naujienos

Netradiciniai mokymai su šventine nuotaika

2020 m. Sausio 8 d.


Nedažnai tenka matyti, kai į organizuojamus mokytojų profesinio tobulėjimo renginius susirenka linksmai nusiteikę mokytojai, tačiau mokymuose, organizuojamuose projekto „Lyderių laikas 3“, džiugino ne tik siekiančių tobulėti mokytojų gausa, bet ir nuotaikingas jų  pasirengimas mokytis. Rajono mokytojai nuotaikingai pasirengė projekto „Lyderių laikas 3“ mokymams „IKT pagrįsti metodai patyriminiam mokymui(si)“.

Lektorius Norbertas Airošius, Neringos sporto mokyklos direktorius, IT mokytojas ekspertas, sertifikuotas švietimo lyderystės konsultantas, teigė, kad jaučiasi lyg būtų atvykęs į giminių susitikimą. Gal ilgomis eilėmis sustatyti darbo stalai, o gal smagus praėjusių švenčių proga besisveikinančių mokytojų šurmulys taip nuteikė svečią.

Seminare mokytojai diskutavo apie patirtinio ugdymo metodo naudojimą pamokose, tobulino skaitmenines kompetencijas: susipažino su interaktyvios lentos taikymo galimybėmis, interaktyviomis užduotimis pamokose, jas išbandė praktiškai. Tikimės, kad mokymų dalyviai įgijo drąsos išbandyti naujus dalykus, keisti senus mokymo metodus pažangesniais ir dalytis patirtimi su kolegomis.

Projekto „Lyderių laikas 3“ vykdytojų informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-29 18:07:57