Pasirinkite kalbą

Švietimo naujienos

Penktoji projekto „Lyderių laikas 3“ Radviliškio rajono savivaldybės kūrybinės komandos konsultacija

2019 m. Spalio 1 d.


Projekto „Lyderių laikas 3“ Radviliškio rajono savivaldybės kūrybinės komandos penktoji konsultacija 2019 m. rugsėjo 27 d. tradiciškai vyko Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriuje. Kūrybinę komandą konsultavo projekto konsultantai dr. S. Vaičekauskienė ir N. Airošius.

Konsultacijos metu pagal ketvirtojoje konsultacijoje suformuluotus uždavinius (1. organizuoti profesinio tobulėjimo veiklas apie patirtinio mokymo(-si) metodus; 2. taikyti patirtinio mokymo(-si) metodus ugdymo procese; 3. plėtoti mokytojų ir mokyklų bendradarbiavimą) pradėtos planuoti pokyčio projekto veiklos. Diskutuodami grupėse ir bendrai, ieškodami geriausių sprendimų efektyviems pokyčiams pasiekti, kūrybinės komandos nariai iš lėto keliavo planavimo labirintais.

Kadangi konsultacijos metu buvo suplanuota tik dalis veiklų, kūrybinė komanda įsipareigojo daug dirbti savarankiškai ir nuotoliniu būdu konsultuotis su projekto konsultantais, kad spalio viduryje pokyčio projekto veiklos būtų suplanuotos.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-29 17:50:18