Pasirinkite kalbą

Aktuali informacija

Skelbiama kandidatų atranka „Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimams“

2024 m. gegužės 29 d. 

Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimų tikslai:

  1. Pastebėti ir įvertinti aktyvius ir pilietiškus jaunuolius, kurie savo pasiekimais garsina Radviliškio rajono savivaldybę, prie jaunimo užimtumo skatinimo ir problemų sprendimo labiausiai prisidedančius fizinius ir juridinius asmenis;
  2. Skatinti jaunimą nebijoti išsiskirti, kurti, organizuoti, užsiimti pilietiškomis veiklomis, sportuoti, siekti mokslo ir žinių pasiekimų.

— daugiau


Kviečiame registruotis į jau 6-ąjį kartą organizuojamus vasaros mokymus „Stiprūs įvairovėje“

2024 m. balandžio 10 d. 

Vasara jau visai ne už kalnų, o tai reiškia, kad artėja vienas įsimintiniausių nuotykių – jaunimo (14-19 metų) vasaros mokymai. Kviečiame Tave į šeštus metus organizuojamus mokymus „Stiprūs įvairovėje“!

— daugiau


Prasidėjo Jaunimo savanorišką veiklą organizuojančių organizacijų akreditacijos paraiškų priėmimas

2024 m. balandžio 10 d. 

Vadovaujantis Jaunimo reikalų agentūros (toliau – Agentūra) direktoriaus 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. 2V-219 (1.4) „Dėl jaunimo savanorišką veiklą organizuojančių organizacijų akreditavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, iki 2024 m. gegužės 4 d. (imtinai) priimamos Jaunimo savanorišką veiklą organizuojančių organizacijų akreditacijos paraiškos. 

SVO organizacijų akreditavimo tikslas  – įvertinti organizacijos, norinčios tapti SVO organizacija, pasirengimą organizuoti savanorišką veiklą. SVO organizacijai akreditacija suteikiama 3 metams. 

— daugiau


Mokymai „Pasiruošt, dėmesio, įtrauktis!“

2024 m. balandžio 10 d. 

Jaunimo reikalų agentūra kviečia į mokymus „Pasiruošt, dėmesio, įtrauktis!“.

Mokymų pradžia: 2024-05-29 08:00.
Mokymų pabaiga: 2024-05-31 16:00.

Šie mokymai skirti Europos solidarumo korpuso mentoriams, tutoriams, jaunimo mainų organizatoriams, jaunimo darbuotojams ir palaikantiems ilgesnį ar trumpesnį kontaktą su jaunimu.

— daugiau


Mielas Jaunime

2024 m. sausio 22 d.

Maloniai kviečiame Jus bendradarbiauti vykdant tyrimą ir atsakyti į šį klausimyną, kuriuo siekiama išsiaiškinti jaunų žmonių požiūrį į santykius su šeima, studijas ir mokslą, laisvalaikį ir užimtumą, draugų tinklą, gyvenimo sąlygas ir kt. Apklausa yra anonimiška. Jūsų atsakymai ir surinkti tyrimo duomenys bus naudojami rengiant trumpalaikius ir ilgalaikius savivaldybės planavimo dokumentus, padės mums kryptingai planuoti priemones problemoms, su kuriomis susiduria jaunimas, spręsti ir priimti sprendimus, užtikrinančius darnią jaunimo politikos plėtrą Radviliškio rajono savivaldybėje.

— daugiau

2022 m.

Kviečiame jaunimą, jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas dalyvauti rinkimuose į Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą

2022 05 31

Jeigu Tau rūpi jaunimas, domiesi jaunimo politika, esi  iniciatyvus, kviečiame Tave prisijungti prie Radviliškio rajono jaunimo reikalų tarybos.

Kandidatuoti gali:

  1. jaunimo organizacijų atstovai;
  2. su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai;
  3. mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje nariai;
  4. save išsikėlę pavieniai asmenys.

— daugiau


Jaunimas kviečiamas dalyvauti vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje

2022 05 31

Savivaldybės taryba 2022 m. gegužės 26 d. sprendimu Nr. T-756 „Dėl Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programos patvirtinimo“ patvirtino Radviliškio rajono  savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą (toliau – Programa).

— daugiau


„Keliaujantys jaunimo metai“ pradeda savo kelionę per Lietuvą

2022 05 26

2022-aisiais minimi Lietuvos ir Europos jaunimo metai, tai reiškia, kad šiemet jaunimo visoje Lietuvoje laukia įvairūs renginiai ir iniciatyvos. Viena iš jų – Jaunimo reikalų agentūros organizuojami „Keliaujantys jaunimo metai“. Tai devynių vienos dienos jaunimui skirtų renginių ciklas, kuriuo planuojama aplankyti devynias Lietuvos savivaldybes.

— daugiau


Skelbiama kandidatų atranka „Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimams“

2022 05 17

Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimų tikslai:

  • skatinti jaunimo aktyvumą mokslo, meno, sporto, kultūros, verslo, pilietiškumo srityse;
  • pastebėti ir įvertinti aktyvius ir pilietiškus jaunuolius, kurie savo veikla garsina Radviliškio rajoną.

— daugiau

Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29, 10:37:27