Pasirinkite kalbą

Tarybos komitetai

BIUDŽETO, EKONOMIKOS IR ŪKIO REIKALŲ KOMITETAS
Pirmininkas
Jonas Povilaitis
 8 687 12 788 jonas.povilaitis@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
Skaidra Dišlė 
8 675 47 363 skaidra.disle@radviliskis.lt
Arvydas Budrikas 8 684 24 951 arvydas.budrikas@radviliskis.lt
Kazimieras Račkauskis 8 682 63 692 kazimieras.rackauskis@radviliskis.lt
Deividas Dargužas 8 683 34 495 deividas.darguzas@radviliskis.lt

INVESTICIJŲ IR KAIMO REIKALŲ KOMITETAS
Pirmininkas
Saulius Luščikas
8 614 49 177 saulius.luscikas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
 
Sigitas Nakutis 8 650 47 285 arvydas.budrikas@radviliskis.lt
Gediminas Lipnevičius 8 657 99 599 kazimieras.rackauskis@radviliskis.lt
Jurgis Baublys 8 698 49 422 jurgis.baublys@radviliskis.lt
Gabrielius Verdingas 8 676 90 021 gabrielius.verdingas@radviliskis.lt
Vytautas Krikščiūnas 8 695 50 660 vytautas.kriksciunas@radviliskis.lt
Arvydas Kavaliauskas 8 614 37 670 arvydas.kavaliauskas@radviliskis.lt
SOCIALINIŲ REIKALŲ, SVEIKATOS IR TEISĖTVARKOS KOMITETAS
Pirmininkas
Eugenijus Pranevičius
8 610 26 854 eugenijus.pranevicius@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
Mindaugas Pauliukas
mindaugas.pauliukas@radviliskis.lt
Tomas Januševičius 8 674 94 901 janusevicius.tomas@radviliskis.lt
Irena Palionienė 8 686 93 163 irena.palioniene@radviliskis.lt
Zita Žvikienė 8 671 90 099 zita.zvikiene@radviliskis.lt
Vilma Aleknienė 8 645 58 357 vilma.alekniene@radviliskis.lt
Vida Janulaitienė 8 686 90 451 vida.janulaitiene@radviliskis.lt
KULTŪROS, ŠVIETIMO IR SPORTO KOMITETAS
Pirmininkas
Kęstutis Dambrauskas
8 600 81 843 kestutis.dambrauskas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
Jonas Pravilonis 
8 686 21 598 jonas.pravilonis@radviliskis.lt
Paulius Kablys 8 645 50 717 paulius.kablys@radviliskis.lt
Eglė Ivanauskytė 8 622 87 918 egle.ivanauskyte@radviliskis.lt
Justinas Kvėglys 8 655 91 664  justinas.kveglys@radviliskis.lt
KONTROLĖS KOMITETAS
Pirmininkas
Kazimieras Račkauskis
8 682 63 692 kazimieras.rackauskis@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
Kęstutis Dambrauskas
8 600 81 843 kestutis.dambrauskas@radviliskis.lt
Eugenijus Pranevičius 8 610 26 854  eugenijus.pranevicius@radviliskis.lt
Zita Žvikienė  8 671 90 099 zita.zvikiene@radviliskis.lt
Paskutinis atnaujinimas: 2022-04-03, 21:24:46